ESV Serwis Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej ESV, działającą w sektorze energetycznym. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na stronę: www.esv.pl. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w firmie energetycznej i lubisz kontakty z ludźmi, przyłącz się do naszego zespołu i aplikuj na stanowisko:

Praktyka studencka

Miejsce praktyk: Siechnice / Wrocław

ESV Serwis należy do Grupy Kapitałowej, która jest właścicielem sieci oraz stacji i urządzeń elektroenergetycznych na terenie całego kraju. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską z wymaganymi uprawnieniami. Działalność ESV Serwis koncentruje się na świadczeniu usług elektroenergetycznych takich jak: obsługa infrastruktury elektroenergetycznej, zarządzanie majątkiem sieciowym, usuwanie skutków awarii elektrycznych, budowa i modernizacja infrastruktury energetycznej, wykonanie bieżących pomiarów i przeglądów eksploatacyjnych.

Oferujemy możliwość odbycia praktyk studenckich w działach: Inwestycji, Eksploatacji, Dyspozycji oraz Pomiarów.

Administratorem Danych Osobowych jest ESV S.A. z siedzibą w Siechnicach, przy ul. Ciepłownicza 1A. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Praktyki pozwolą na zdobycie wiedzy w zakresie posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową i procedurami związanymi z eksploatacją sieci i urządzeń elektroenergetycznych, stosowania zasad racjonalnej gospodarki energią elektryczną, zabezpieczeń występujących w instalacjach, kosztów realizacji zadań inwestycyjnych oraz systemu nadzoru sieci elektroenergetycznej.Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści

Od studenta oczekujemy umiejętności pracy w grupie, otwartości na nowe doświadczenia oraz dobrej organizacji pracy własnej.

Jesteś zainteresowany?

NAPISZ DO NAS       praca@esv.pl

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!  

DOPEŁNIMY WSZYSTKIE NIEZBĘDNE FORMALNOŚCI I WITAMY NA POKŁADZIE